Kontakt Oss

Vår kontortid er fra kl. 08.00 – 16.00 mandag – fredag. 

Tlf. 33 00 38 70 – Fax. 33 00 38 78 – post@vitalkost.no

Vitalkost AS ligger på Barkåker Næringsområde rett ved E-18 og Tønsberg

 

Daglig leder Totto Solvang 33 00 38 79 totto@vitalkost.no
Kategoriansvarlig Kosttilskudd og hygiene Anne-Marthe Fernandes 33 00 38 74 anne.marthe@vitalkost.no
Kategoriansvarlig Beauty Tove Skatvedt Bay 33 00 38 71 tove@vitalkost.no
Kategoriansvarlig Mat og drikke Bjørn-Arild Alnæs 33 00 38 73 bjorn.arild@vitalkost.no
Produktansvarlig Elisabeth Thorbjørnsen elisabeth@vitalkost.no
Administrasjon & produktansvarlig Alexsandra Pettersson 33 00 38 76 alexsandra@vitalkost.no
Produktutviklingsansvarlig Linda Saga linda@vitalkost.no
Produktansvarlig Charlotte Khanoufi Danielsen charlotte@vitalkost.no
Salgsansvarlig Hans-Christian Øiestad 33 00 38 75 hc@vitalkost.no
Logistikksansvarlig Kent Bråten 33 00 38 77 kent@vitalkost.no
Salg/ordrekonsulent Stine Haukereid 33 00 38 11 stine@vitalkost.no
Salg/ordrekonsulent Pernilla Løfstedt pernilla@vitalkost.no
Innkjøper Britt B. Kaiser 33 00 38 13 britt@vitalkost.no
Økonomiansvarlig Caroline Hisdal 33 00 38 72 regnskap@vitalkost.no

Vitalkost AS