Kontakt Oss

Vår kontortid er fra kl. 08.00 – 16.00 mandag – fredag.
Tlf. 33 00 38 70 – Fax. 33 00 38 78 – post@vitalkost.no
Vitalkost AS ligger på Barkåker Næringsområde rett ved E-18 og Tønsberg.

 

Funksjon Navn Tlf Email
Daglig Leder Totto Solvang 33 00 38 11 totto@vitalkost.no
Produktsjef Kosttilskudd Anne-Marthe Fernandes 33 00 38 74 anne.marthe@vitalkost.no
Produktsjef Mat Tove Skatvedt Bay 33 00 38 71 tove@vitalkost.no
Produktsjef Mat Bjørn-Arild Alnæs 33 00 38 73 bjorn.arild@vitalkost.no
Produktsjef Kosttilskudd Ralph Norlund 33 00 38 13 ralph@vitalkost.no
Logistikksansvarlig Alexsandra Pettersson 33 00 38 77 alexsandra@vitalkost.no
Ordrekonsulent Caroline Kleist 33 00 38 75 caroline@vitalkost.no
Innkjøper Britt B. Kaiser 33 00 38 79 britt@vitalkost.no
Økonomiansvarlig Caroline Hisdal 33 00 38 72 regnskap@vitalkost.no

Vitalkost AS