Kontakt Oss

Vår kontortid er fra kl. 08.00 – 16.00 mandag – fredag.

Tlf. 33 00 38 70 – Fax. 33 00 38 78 – post@vitalkost.no

Vitalkost AS ligger på Barkåker Næringsområde rett ved E-18 og Tønsberg 

 

Daglig leder Totto Solvang 90 85 50 05 totto@vitalkost.no

Markedsansvarlig/ Ass. daglig leder Anne-Marthe Fernandes 90 17 35 43 anne.marthe@vitalkost.no

Kategoriansvarlig Beauty Tove Skatvedt Bay 99 54 18 85 tove@vitalkost.no

Kategoriansvarlig Mat og drikke Bjørn-Arild Alnæs 47 46 52 22 bjorn.arild@vitalkost.no

Produktansvarlig Kosttilskudd Lise Bergan 41 50 31 69 lise@vitalkost.no

Produktansvarlig Kosttilskudd Elisabeth Thorbjørnsen 48 18 38 68 elisabeth@vitalkost.no

Produktansvarlig Charlotte Khanoufi Danielsen 95 30 55 93 charlotte@vitalkost.no

Produktutviklingsansvarlig Linda Saga 91 13 91 61 linda@vitalkost.no

Salgsansvarlig Hans-Christian Øiestad 95 94 42 50 hc@vitalkost.no

Logistikksansvarlig Kent Bråten 45 40 71 24 kent@vitalkost.no

Salg/ordrekonsulent Stine Haukereid 94 17 10 82 stine@vitalkost.no

Salg/ordrekonsulent Pernilla Løfstedt pernilla@vitalkost.no

Innkjøp/ Kvalitetsansvarlig Alexsandra Pettersson 94 17 21 95 alexsandra@vitalkost.no

Innkjøp Britt B. Kaiser 95 18 46 50 britt@vitalkost.no

Økonomiansvarlig Caroline Hisdal 94 17 89 02 regnskap@vitalkost.no

 

Vitalkost AS